Filtr drobnosiatkowy z opłukiwaniem, z regulatorem ciśnienia FK06-1AA, DN25
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Materiał korpusu | mosiądz odpory na odcynkowanie |
| Przyłącze | DN25 |
| Medium | woda pitna |
| Typ przyłącza | gwint zewnętrzny |
| Siatka filtracyjna | 100 mikronów |
| Max. temp czynnika | 30 °C |
| Max ciśnienie robocze | 16 bar |
| Kvs [m3/h]: | 6 |
| Pozycja montażu | pozioma osłoną filtra skierowaną do dołu |
| Uwagi |
- ochrona sieci przed zanieczyszczeniami np. piaskiem, rdzą, itd. - łatwe usuwanie zanieczyszczeń z filtra - kompaktowa obudowa |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: FK06-1AA
Cechy produktu
Filtry Honeywell
- Średnica przyłącza DN [mm] DN 25
- Typ filtra opłukiwanie
- Przyłącze gw. zewnętrzne
- Wkład filtracyjny siatka 100 mikronów
Opis
Filtr skośny gwintowany FK06-1AA, DN25
KOD: FK06-1AA
Dane techniczne
| Materiał korpusu | mosiądz odpory na odcynkowanie |
| Przyłącze | DN25 |
| Medium | woda pitna |
| Typ przyłącza | gwint zewnętrzny |
| Siatka filtracyjna | 100 mikronów |
| Max. temp czynnika | 30 °C |
| Max ciśnienie robocze | 16 bar |
| Kvs [m3/h]: | 6 |
| Pozycja montażu | pozioma osłoną filtra skierowaną do dołu |
| Uwagi |
- ochrona sieci przed zanieczyszczeniami np. piaskiem, rdzą, itd. - łatwe usuwanie zanieczyszczeń z filtra - kompaktowa obudowa |
| Filtry |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- PZH
- DVGW
Producent
Resideo/Honeywell
ul. Domaniewska 44
Spaces, Platinum 4
02-672 Warszawa, Polska
Pliki do pobrania
Karta-FK06
Atest-higieniczny-FK06
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.