Filtr drobnosiatkowy z opłukiwaniem FF06-11/4AA, DN32
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Materiał korpusu | mosiądz |
| Przyłącze | DN32 |
| Medium | woda pitna |
| Typ przyłącza | gwint zewnętrzny |
| Siatka filtracyjna | 100 mikronów |
| Max. temp czynnika | 30 °C |
| Max ciśnienie robocze | 16 bar |
| Kvs [m3/h]: | 9,5 |
| Pozycja montażu | pozioma z osłoną filtra skierowaną do dołu |
| Uwagi |
- ochrona sieci przed zanieczyszczeniami np. piaskiem, rdzą, itd. - łatwe usuwanie zanieczyszczeń z filtra - kompaktowa obudowa - prosty montaż |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: FF06-11/4AA
Cechy produktu
Filtry Honeywell
- Średnica przyłącza DN [mm] DN 32
- Typ filtra opłukiwanie
- Przyłącze gw. zewnętrzne
- Wkład filtracyjny siatka 100 mikronów
Opis
Filtr drobnosiatkowy z opłukiwaniem FF06-1 1/4AA, DN32
KOD: FF06-1 1/4AA
Dane techniczne
| Materiał korpusu | mosiądz |
| Przyłącze | DN32 |
| Medium | woda pitna |
| Typ przyłącza | gwint zewnętrzny |
| Siatka filtracyjna | 100 mikronów |
| Max. temp czynnika | 30 °C |
| Max ciśnienie robocze | 16 bar |
| Kvs [m3/h]: | 9,5 |
| Pozycja montażu | pozioma z osłoną filtra skierowaną do dołu |
| Uwagi |
- ochrona sieci przed zanieczyszczeniami np. piaskiem, rdzą, itd. - łatwe usuwanie zanieczyszczeń z filtra - kompaktowa obudowa - prosty montaż |
| Filtry |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- PZH
- DVGW
Producent
Resideo/Honeywell
ul. Domaniewska 44
Spaces, Platinum 4
02-672 Warszawa, Polska
Pliki do pobrania
Karta-FF06
Atest-higieniczny-FF06
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.