Filtr skośny kołnierzowy FY71P-65B, DN65
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Materiał korpusu | staliwo |
| Przyłącze | DN65 |
| Medium | woda, olej, sprężone powietrze oraz inne nieagresywne media |
| Typ przyłącza | kołnierzowy |
| Siatka filtracyjna | 0,50 mm |
| Max. temp czynnika | 85 °C |
| Max ciśnienie robocze | 40 bar |
| Współczynnik tłumienia zeta | 2,5 |
| Pozycja montażu | pozioma korkiem do dołu |
| Uwagi |
- ochrona sieci przed uszkodzeniami i korozją, filtr wyłapuje resztki spawalnicze, kawałki metalu, rdzy itp. -"Pb Free" zawartość Pb we wszystkich materiałach mniejsza niż 0,1%. -łatwy serwis siatki filtrującej |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: FY71P-65B
Cechy produktu
Filtry Honeywell
- Średnica przyłącza DN [mm] DN 65
- Przyłącze kołnierzowy
- Wkład filtracyjny sito 0,5 mm
Opis
Filtr skośny kołnierzowy FY71P-65B, DN65
KOD: FY71P-65B
Dane techniczne
| Materiał korpusu | staliwo |
| Przyłącze | DN65 |
| Medium | woda, olej, sprężone powietrze oraz inne nieagresywne media |
| Typ przyłącza | kołnierzowy |
| Siatka filtracyjna | 0,50 mm |
| Max. temp czynnika | 85 °C |
| Max ciśnienie robocze | 40 bar |
| Współczynnik tłumienia zeta | 2,5 |
| Pozycja montażu | pozioma korkiem do dołu |
| Uwagi |
- ochrona sieci przed uszkodzeniami i korozją, filtr wyłapuje resztki spawalnicze, kawałki metalu, rdzy itp. -"Pb Free" zawartość Pb we wszystkich materiałach mniejsza niż 0,1%. -łatwy serwis siatki filtrującej |
| Filtry |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- PZH
Producent
Resideo/Honeywell
ul. Domaniewska 44
Spaces, Platinum 4
02-672 Warszawa, Polska
Pliki do pobrania
Karta-FY71P
Atest-higieniczny-F71P
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.