Filtr z płukaniem wstecznym , wer. bezołowiowa z przyłączem obrotowymF74CS-11/4LFAA, DN32
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Obudowa | tworzywo sztuczne |
| Przyłącze | DN32 |
| Materiał przyłącza | mosiądz bezołowiowy |
| Medium | woda pitna |
| Typ przyłącza | obrotowe |
| Siatka filtracyjna | 100 mikronów |
| Tem. robocza medium | 5-30 °C |
| Max ciśnienie robocze | 1,5 do 16 bar |
| Kvs [m3/h]: | 10 |
| Pozycja montażu | pozioma z osłoną filtra skierowaną do dołu |
| Uwagi |
- LEAD-FREE: Zawartość Pb we wszystkich materiałach mniejsza niż 0,1 %. - Opatentowany system płukania wstecznego pozwala na szybkie oczyszczenie filtra niewielką ilością wody - Wszystkie materiały posiadają dopuszczenia na wodę pitną - prosty montaż |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: F74CS-11/4LFAA
Cechy produktu
Filtry Honeywell
- Średnica przyłącza DN [mm] DN 32
- Typ filtra płukanie wsteczne
- Przyłącze gw. zewnętrzne
- Wkład filtracyjny siatka 95/110 miknronów
Opis
Filtr do wody z płukaniem wstecznym z przyłączem obrotowym, wer. bezołowiowa F74CS-11/4LFAA
KOD: F74CS-11/4LFAA
Dane techniczne
| Obudowa | tworzywo sztuczne |
| Przyłącze | DN32 |
| Materiał przyłącza | mosiądz bezołowiowy |
| Medium | woda pitna |
| Typ przyłącza | obrotowe |
| Siatka filtracyjna | 100 mikronów |
| Tem. robocza medium | 5-30 °C |
| Max ciśnienie robocze | 1,5 do 16 bar |
| Kvs [m3/h]: | 10 |
| Pozycja montażu | pozioma z osłoną filtra skierowaną do dołu |
| Uwagi |
- LEAD-FREE: Zawartość Pb we wszystkich materiałach mniejsza niż 0,1 %. - Opatentowany system płukania wstecznego pozwala na szybkie oczyszczenie filtra niewielką ilością wody - Wszystkie materiały posiadają dopuszczenia na wodę pitną - prosty montaż |
| Filtry |
Pliki do pobrania
Atest-F74CS
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- PZH
- DVGW
Producent
Resideo/Honeywell
ul. Domaniewska 44
Spaces, Platinum 4
02-672 Warszawa, Polska
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.