Izolator przepływu zwrotnego, z przyłączem gwintowanym,wer. bezołowiowa, DN40, nr. kat. BA295S-11/2LFA
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Materiał korpusu | mosiądz bezołowiowy |
| Przyłącze | DN40 |
| Medium | woda pitna |
| Typ przyłącza | gwint zewnętrzny |
| Max. temp czynnika | 65 °C |
| Klasa zabezpieczenia | klasa 4 |
| Współczynnik przepływu kvs [m³/h] | 13,5 |
| Max. ciśnienie wejściowe | 10 bar |
| Min. ciśnienie wejściowe | 1,5 bar |
| Uwagi |
- Korpus i przyłącza z materiału bezołowiowego (zawartość Pb we wszystkich materiałach mniejsza niż 0,1 %) - optymalna ochrona systemów wody pitnej - wbudowany filtr na wlocie do urządzenia - mała strata ciśnienia, duża przepustowość |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: BA295S-11/2LFA
Opis
Izolator przepływu zwrotnego, przyłącze gwintowane, BA295S-1 1/2LFA, DN40
KOD: BA295S-1 1/2LFA
Dane techniczne
| Materiał korpusu | mosiądz bezołowiowy |
| Przyłącze | DN40 |
| Medium | woda pitna |
| Typ przyłącza | gwint zewnętrzny |
| Max. temp czynnika | 65 °C |
| Klasa zabezpieczenia | klasa 4 |
| Współczynnik przepływu kvs [m³/h] | 13,5 |
| Max. ciśnienie wejściowe | 10 bar |
| Min. ciśnienie wejściowe | 1,5 bar |
| Uwagi |
-Korpus i przyłącza z materiału bezołowiowego (zawartość Pb we wszystkich materiałach mniejsza niż 0,1 %) - optymalna ochrona systemów wody pitnej - wbudowany filtr na wlocie do urządzenia - mała strata ciśnienia, duża przepustowość |
| Armatura antyskażeniowa |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- PZH
- WRAS
- DVGW
- NF
- KIWA
- BELGAQUA
Producent
Resideo/Honeywell
ul. Domaniewska 44
Spaces, Platinum 4
02-672 Warszawa, Polska
Pliki do pobrania
Karta_BA295S-LF
Atest_BA295
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.