Izolator przepływu zwrotnego CA295-3/4A, DN20
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Materiał korpusu | mosiądz odporny na odcynkowanie |
| Przyłącze | 3/4" |
| Typ przyłącza | gwint wewnętrzny |
| Max. temp czynnika | 60 °C |
| Klasa zabezpieczenia | klasa 3 |
| Kvs [m³/h] | 0,7 |
| Max. ciśnienie wejściowe | 10 bar |
| Min. ciśnienie wejściowe | 1,5 bar |
| Pozycja montażu | poziomo |
| Uwagi |
- wbudowany filtr -spełnia zalecenia KTW dla wody pitnej - zwarta konstrukcja |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: CA295-3/4A
Cechy produktu
Antyskażeniowa i instalacyjna Honeywell
- Średnica przyłącza DN [mm] DN 20
- Ciśnienie nominalne PN 10
- Typ przyłącza gw. zewnętrzne
- Maks. temp. medium 65 *C
Opis
Izolator przepływu zwrotnego CA295-3/4A, DN20
KOD: CA295-3/4A
Dane techniczne
| Materiał korpusu | mosiądz odporny na odcynkowanie |
| Przyłącze | 3/4" |
| Typ przyłącza | gwint wewnętrzny |
| Max. temp czynnika | 60 °C |
| Klasa zabezpieczenia | klasa 3 |
| Kvs [m³/h] | 0,7 |
| Max. ciśnienie wejściowe | 10 bar |
| Min. ciśnienie wejściowe | 1,5 bar |
| Pozycja montażu | poziomo |
| Uwagi |
- wbudowany filtr -spełnia zalecenia KTW dla wody pitnej - zwarta konstrukcja |
| Armatura antyskażeniowa |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- PZH
- WRAS
- NF
- KIWA
- BELGAQUA
Producent
Resideo/Honeywell
ul. Domaniewska 44
Spaces, Platinum 4
02-672 Warszawa, Polska
Pliki do pobrania
Karta-CA295
Atest-higieniczny-CA295
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.