Izolator przepływu zwrotnego kołnierzowy BA300-100A, DN100
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal nierdzewna |
| Przyłącze | 100 |
| Medium | woda pitna |
| Typ przyłącza | kołnierzowy |
| Max. temp czynnika | 65 °C |
| Klasa zabezpieczenia | klasa 4 |
| Współczynnik przepływu kvs [m³/h] | 108 |
| Max. ciśnienie wejściowe | 10 bar |
| Min. ciśnienie wejściowe | 1,5 bar |
| Uszczelnienie | EPDM |
| Uwagi |
- optymalna ochrona systemów wody pitnej - korpus z żeliwa sferoidalnego pokryty powłoką epoksydową zwiększa ochronę antykorozyjną - posiada potrójną ochronę, dwa zawory zwrotne i zawór wypływowy dzielą izolator na trzy strefy |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: BA300-100A
Cechy produktu
Antyskażeniowa i instalacyjna Honeywell
- Średnica przyłącza DN [mm] DN 100
- Ciśnienie nominalne PN 10
- Typ przyłącza kołnierzowe
- Maks. temp. medium 65 *C
Opis
Izolator przepływu zwrotnego, kołnierzowy BA300-100A, DN100
KOD: BA300-100A
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal nierdzewna |
| Przyłącze | 100 |
| Medium | woda pitna |
| Typ przyłącza | kołnierzowy |
| Max. temp czynnika | 65 °C |
| Klasa zabezpieczenia | klasa 4 |
| Współczynnik przepływu kvs [m³/h] | 108 |
| Max. ciśnienie wejściowe | 10 bar |
| Min. ciśnienie wejściowe | 1,5 bar |
| Uszczelnienie | EPDM |
| Uwagi |
- optymalna ochrona systemów wody pitnej - korpus z żeliwa sferoidalnego pokryty powłoką epoksydową zwiększa ochronę antykorozyjną - posiada potrójną ochronę, dwa zawory zwrotne i zawór wypływowy dzielą izolator na trzy strefy |
| Armatura antyskażeniowa |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- PZH
- WRAS
- DVGW
- SVGW
- NF
- KIWA
- BELGAQUA
Producent
Resideo/Honeywell
ul. Domaniewska 44
Spaces, Platinum 4
02-672 Warszawa, Polska
Pliki do pobrania
Karta-BA300
Atest-higieniczny-BA300
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.