Regulator ciśnienia D16-40A, DN40
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Materiał korpusu | mosiądz RG5 |
| Przyłącze | DN40 |
| Ciśnienie nominalne | PN 25 |
| Medium | woda |
| Uszczelnienie | EPDM |
| Typ przyłącza | kołnierzowy |
| Max. temp czynnika | 65 °C |
| Ciśnienie nominalne | 16 bar |
| Ciśnienie wylotowe | 1,5-12 bar |
| Współczynnik przepływu kvs [m³/h] | 13,5 |
| Filtr | tak, siatka 0,5 mm |
| Uwagi |
Regulatory typu D16 nie posiadają manometrów w zestawie. Manometry można zakupić osobno. - Równoważenie ciśnienia wlotowego - zmienne ciśnienie wlotowe nie wpływa na ciśnienie wylotowe -Wartość nastawy ciśnienia wyjściowego przy pomocy pokrętła regulacyjnego |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: D16-40A
Cechy produktu
Regulatory ciśnienia Honeywell
- Średnica przyłącza DN [mm] DN 40
- Przyłącze wejście/wyjście kołnierzowe
- Medium woda/powietrze
- Ciśnienie nominalne PN 25
Opis
Regulator ciśnienia, D16-40A, DN40
KOD: D16-40A
Dane techniczne
| Materiał korpusu | mosiądz RG5 |
| Przyłącze | DN40 |
| Ciśnienie nominalne | PN 25 |
| Medium | woda |
| Uszczelnienie | EPDM |
| Typ przyłącza | kołnierzowy |
| Max. temp czynnika | 65 °C |
| Ciśnienie nominalne | 16 bar |
| Ciśnienie wylotowe | 1,5-12 bar |
| Współczynnik przepływu kvs [m³/h] | 13,5 |
| Filtr | tak, siatka 0,5 mm |
| Uwagi |
Regulatory typu D16 nie posiadają manometrów w zestawie. Manometry można zakupić osobno. - Równoważenie ciśnienia wlotowego - zmienne ciśnienie wlotowe nie wpływa na ciśnienie wylotowe -Wartość nastawy ciśnienia wyjściowego przy pomocy pokrętła regulacyjnego
|
| Regulator ciśnienia |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Resideo/Honeywell
ul. Domaniewska 44
Spaces, Platinum 4
02-672 Warszawa, Polska
Pliki do pobrania
Karta-D16
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.