Siłownik do zaworów mieszających, M6063L1009, napięcie 230V, 3-pkt
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Napięcie | 230/240V a.c. |
| Moment obrotowy | 7 Nm |
| Sterowanie | sygnał 3-punktowy |
| Kąt obrotu | 90° |
| Temp. otoczenia pracy | 0°C do 60°C |
| Temp. wody w zaworze | 2°C do 110°C |
| Pobór mocy | 3 VA |
| Szczelność obudowy | IP 44 |
| Uwagi |
Siłowniki dedykowane do zaworów V5433/V5442 -Bezpośredni montaż na zaworach mieszających -Możliwość pracy ręcznej -Duży moment obrotowy |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: M6063L1009
Cechy produktu
Siłowniki Honeywell
- Tryb ręczny Tak, po wysprzęgleniu
- Sygnał regulacji 3 - punktowy
- Zasilanie 230/240 V a.c.
Opis
Siłownik do zaworów mieszających M6063L1009, 230/240V a.c.
KOD: M6063L1009
Dane techniczne
| Napięcie | 230/240V a.c. |
| Moment obrotowy | 7 Nm |
| Sterowanie | sygnał 3-punktowy |
| Kąt obrotu | 90° |
| Temp. otoczenia pracy | 0°C do 60°C |
| Temp. wody w zaworze | 2°C do 110°C |
| Pobór mocy | 3 VA |
| Szczelność obudowy | IP 44 |
| Uwagi |
Siłowniki dedykowane do zaworów V5433/V5442 -Bezpośredni montaż na zaworach mieszających -Możliwość pracy ręcznej -Duży moment obrotowy |
| Siłowniki do zaworów mieszających |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Resideo/Honeywell
ul. Domaniewska 44
Spaces, Platinum 4
02-672 Warszawa, Polska
Pliki do pobrania
Karta-M6063
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.