Zawór 3-drogowy VMV, DN 15, PN 16, gw. zewnętrzny M30), nr. kat. 065F6015
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Rodzaj zaworu | gwintowany |
| DN | 15 |
| PN | 16 |
| Czynnik | woda obiegowa |
| Min. temp. czynnika | 2°C |
| Max. temp. czynnika | 150°C |
| Materiał korpusu | brąz |
| Uszczelnienie | EPDM |
| Uwagi |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: 065F6015
Opis
Zawór 3-drogowy VMV, gwintowany DN15
KOD: 065F6015
Dane techniczne
| Rodzaj zaworu | gwintowany |
| DN | 15 |
| PN | 16 |
| Czynnik | woda obiegowa |
| Min. temp. czynnika | 2°C |
| Max. temp. czynnika | 150°C |
| Materiał korpusu | brąz |
| Uszczelnienie | EPDM |
| Uwagi |
| Zawory HVAC |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5
05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.