Zawór regulacyjny VF3 DN15 Kvs 1 - kołnierzowy, nr kat. 065Z0252
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Rodzaj zaworu | 3-dogowy, kołnierzowy |
| DN | 15 |
| Kvs (m3/h) | 1 |
| PN | 16 |
| Czynnik | woda obiegowa (lub alternatywnie woda z glikolem do 50%) |
| Min. temp. czynnika | -10°C |
| Max. temp. czynnika | 130°C |
| Materiał korpusu | Żeliwo sferoidalne (GGG-40.3) |
| Zawór mieszający | Tak |
| Skok | 10 mm |
| Uwagi |
- Max. ciśnienie robocze: woda, max. temperatura 120°C - 13 bar. Dla temperatur poniżej 0°C do min. -10°C, należy zastosować podgrzewacz trzpienia zaworu. Od temperatury 150 °C zastosować przedłużkę trzpienia (065Z7549) dedykowane siłowniki do zaworu: AMV(E) 335, AMV(E) 435, AMV(E) 438 SU. Z AMV(E) 25 (SU/SD) lub AMV(E) 35 (z adapterem 065Z0311), AMV(E) 335 lub AMV(E) 435. Z AMV(E) 56 (z adapterem 065Z0312), AMV(E) 55/56, AMV 423/523 lub AMV(E) 65x, AMV(E) 55/56, AMV(E) 65x, AMV(E) 685* lub AMV(E) 85/86, AME 855 |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: 065Z0252
Cechy produktu
Zawory HVAC
- DN [mm] DN 15
- Ciśnienie nominalne PN 16
- Typ przyłącza kołnierzowe
Opis
Zawór regulacyjny 3-drogowy VF3 DN15, kołnierzowy
KOD: 065Z0252
Dane techniczne
| Rodzaj zaworu | 3-dogowy, kołnierzowy |
| DN | 15 |
| Kvs (m3/h) | 1 |
| PN | 16 |
| Czynnik | woda obiegowa (lub alternatywnie woda z glikolem do 50%) |
| Min. temp. czynnika | -10°C |
| Max. temp. czynnika | 130°C |
| Materiał korpusu | Żeliwo sferoidalne (GGG-40.3) |
| Zawór mieszający | Tak |
| Skok | 10 mm |
| Uwagi |
- Max. ciśnienie robocze: woda, max. temperatura 120°C - 13 bar. Dla temperatur poniżej 0°C do min. -10°C, należy zastosować podgrzewacz trzpienia zaworu. Od temperatury 150 °C zastosować przedłużkę trzpienia (065Z7549) dedykowane siłowniki do zaworu: AMV(E) 335, AMV(E) 435, AMV(E) 438 SU. Z AMV(E) 25 (SU/SD) lub AMV(E) 35 (z adapterem 065Z0311), AMV(E) 335 lub AMV(E) 435. Z AMV(E) 56 (z adapterem 065Z0312), AMV(E) 55/56, AMV 423/523 lub AMV(E) 65x, AMV(E) 55/56, AMV(E) 65x, AMV(E) 685* lub AMV(E) 85/86, AME 855 |
| Zawory HVAC |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5
05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska
Pliki do pobrania
Karta-VF 2/3
Deklaracja-VF 2/3
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.