Zawór regulacyjny VFS 2 DN15, Kvs 0,63 - kołnierzowy, nr kat. 065B1511
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Rodzaj zaworu | 2-dogowy, kołnierzowy |
| DN | 15 |
| Kvs (m3/h) | 0,63 |
| PN | 25 |
| Czynnik | woda obiegowa (lub alternatywnie woda z glikolem do 50%) |
| Min. temp. czynnika | -10°C |
| Max. temp. czynnika | 200°C |
| Materiał korpusu | Żeliwo sferoidalne (GGG-40.3) |
| Uszczelnienie | PTFE |
| Zawór mieszający | Tak |
| Skok | 15 mm |
| Uwagi |
dedykowane siłowniki do zaworu: AMV(E) 25(SU/SD), AMV(E) 35, AMV(E) 56, AMV(E) 55, AMV(E) 56, AMV(E) 85, AMV(E) 86, AMV(E) 65, |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: 065B1511
Cechy produktu
Zawory HVAC
- DN [mm] DN 15
- Ciśnienie nominalne PN 25
- Typ przyłącza kołnierzowe
Opis
Zawór regulacyjny 2-drogowy VFS2 DN15, kołnierzowy
KOD: 065B1511
Dane techniczne
| Rodzaj zaworu | 2-dogowy, kołnierzowy |
| DN | 15 |
| Kvs (m3/h) | 0,63 |
| PN | 25 |
| Czynnik | woda obiegowa (lub alternatywnie woda z glikolem do 50%) |
| Min. temp. czynnika | -10°C |
| Max. temp. czynnika | 200°C |
| Materiał korpusu | Żeliwo sferoidalne (GGG-40.3) |
| Uszczelnienie | PTFE |
| Zawór mieszający | Tak |
| Skok | 15 mm |
| Uwagi |
dedykowane siłowniki do zaworu: AMV(E) 25(SU/SD), AMV(E) 35, AMV(E) 56, AMV(E) 55, AMV(E) 56, AMV(E) 85, AMV(E) 86, AMV(E) 65, |
| Zawory HVAC |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5
05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska
Pliki do pobrania
Karta-VFS
Deklaracja-VFS
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.