Zawór zwrotny antyskażeniowy RV284-1/2A, DN15
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Materiał korpusu | mosiądz odporny na odcynkowanie |
| Przyłącze | 1/2" |
| Typ przyłącza | gwint wewnętrzny |
| Max. temp czynnika | 65 °C |
| Klasa zabezpieczenia | klasa 2 ( bez zanieczyszczeń niebezpiecznych) |
| Kvs [m³/h] | 4,1 |
| Max. ciśnienie wejściowe | 25 bar |
| Min. ciśnienie wejściowe | 0,05 bar |
| Uszczelnienie | EPDM |
| Uwagi |
- wbudowany filtr -spełnia zalecenia KTW dla wody pitnej - zwarta konstrukcja |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: RV284-1/2A
Cechy produktu
Antyskażeniowa i instalacyjna Honeywell
- Średnica przyłącza DN [mm] DN 15
- Ciśnienie nominalne PN 25
- Typ przyłącza gw. wewnętrzne
- Maks. temp. medium 70* C
Opis
Zawór zwrotny antyskażeniowy RV284-1/2A, DN15
KOD: RV284-1/2A
Dane techniczne
| Materiał korpusu | mosiądz odporny na odcynkowanie |
| Przyłącze | 1/2" |
| Typ przyłącza | gwint wewnętrzny |
| Max. temp czynnika | 65 °C |
| Klasa zabezpieczenia | klasa 2 ( bez zanieczyszczeń niebezpiecznych) |
| Kvs [m³/h] | 4,1 |
| Max. ciśnienie wejściowe | 25 bar |
| Min. ciśnienie wejściowe | 0,05 bar |
| Uszczelnienie | EPDM |
| Uwagi |
- wbudowany filtr -spełnia zalecenia KTW dla wody pitnej - zwarta konstrukcja |
| Armatura antyskażeniowa |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- PZH
Producent
Resideo/Honeywell
ul. Domaniewska 44
Spaces, Platinum 4
02-672 Warszawa, Polska
Pliki do pobrania
Karta_RV284
Atest-higeniczny-RV284
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.