Filtr kołnierzowy do wody z płukaniem wstecznym, DN100,nowy nr. kat. F78TS-100FA
Wystaw opinię o produkcie
Dane techniczne
| Materiał korpusu | Żeliwo sferoidalne (EN-GJS- 400-15 PN-EN 1563), powlekane PA (poliamid) |
| Przyłącze | DN100 |
| Medium | woda pitna |
| Typ przyłącza | kołnierzowe |
| Siatka filtracyjna | 100 mikronów |
| Max Temp. robocza medium | 65 °C |
| Max ciśnienie robocze | 1,5 do 16 bar |
| Kvs [m3/h]: | 145 |
| Pozycja montażu | pozioma z komorą filtrującą skierowaną do dołu |
| Uwagi |
- LEAD-FREE: Zawartość Pb we wszystkich materiałach mniejsza niż 0,1 %. - Nieprzerwana dostawa przefiltrowanej wody nawet podczas płukania wstecznego - Wszystkie materiały posiadają dopuszczenia na wodę pitną - Wymienny wkład filtrujący |
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ETERMO M. Kurkiewicz-Klęk, G. Klęk Sp. J.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: F78TS-100FA
Cechy produktu
Filtry Honeywell
- Średnica przyłącza DN [mm] DN 100
- Typ filtra płukanie wsteczne
- Przyłącze kołnierzowy
- Wkład filtracyjny siatka 100 mikronów
Opis
Filtr kołnierzowy do wody z płukaniem wstecznym, F78TS-100FA, DN100
KOD: F78TS-100FA
Dane techniczne
| Materiał korpusu | Żeliwo sferoidalne (EN-GJS- 400-15 PN-EN 1563), powlekane PA (poliamid) |
| Przyłącze | DN100 |
| Medium | woda pitna |
| Typ przyłącza | kołnierzowe |
| Siatka filtracyjna | 100 mikronów |
| Max Temp. robocza medium | 65 °C |
| Max ciśnienie robocze | 1,5 do 16 bar |
| Kvs [m3/h]: | 145 |
| Pozycja montażu | pozioma z komorą filtrującą skierowaną do dołu |
| Uwagi |
- LEAD-FREE: Zawartość Pb we wszystkich materiałach mniejsza niż 0,1 %. - Nieprzerwana dostawa przefiltrowanej wody nawet podczas płukania wstecznego - Wszystkie materiały posiadają dopuszczenia na wodę pitną - Wymienny wkład filtrujący |
| Filtry |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- PZH
- WRAS
Producent
Resideo/Honeywell
ul. Domaniewska 44
Spaces, Platinum 4
02-672 Warszawa, Polska
Pliki do pobrania
Karta-F78TS
Atest-F78TS
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.